Bartending.lv - Bārmeņu portāls
šodien 19. septembrī vārda dienas svin: Verners, Muntis
English
Coffee Inn – kafijai mēs ticam

Coffee Inn – kafijai mēs ticam (0)

Bartending.lv, Piektdien, 7. oktobrī 2011, 12:42

www.tasteriga.lv speciāli Bartending.lv

Kopš 2010. gada augusta Rīgā ir parādījusies jauna kafejnīca “Coffee Inn”. Šobrīd to Rīgā ir jau trīs. Katra ir ar sev atšķirīgu iekārtojumu, taču visas vieno plaša kafiju izvēle. Standarta izvēle sastāv no 15 kafijām, kurām ir pieejamas vēl dažādas variācijas. Katru nedēļu tiek piedāvāta arī jauna kafija par īpašu cenu.

“Coffee Inn” piesaista ar ļoti siltām un omulīgām telpām, kur ir patīkami iegriezties tumšajās ziemas dienās. Šeit ir iespējams gan uzspēlēt galda spēles, gan palasīt savu iemīļoto grāmatu. Atmosfēra ir ļoti nepiespiesta, par ko liecina arī tas, ka ne reizi vien šeit esmu manījis cilvēkus, kuri brīvi iekārtojušies gulšņāšanai uz ērtajiem dīvāniem. Interesanti, ka šo vietu izvēlas ļoti liels jauniešu skaits mācību apguvei.

“Coffee Inn” lielu uzsvaru liek uz kafijas līdzņemšanu. Jāatzīst, ka šajā jomā Rīgā nemaz nav tik daudz konkurentu, kas spēj piedāvāt kafiju tādā kvalitātē un cenu līmenī. Šī iemesla pēc arī nepārsteidz fakts, ka tik īsā laikā kafejnīca ir spējusi piesaistīt tik lielu sabiedrības interesi.

Domāju, ka panākumu atslēga “Coffee Inn” ir arī personiskā pieeja klientiem un tas, ka pastāvīgi tiek izdomāti jauni un interesanti piedāvājumi, piemēram, lielu atsaucību izpelnījās akcija, kuras ietvaros krūzīti nedēļas kafijas bija iespējams apmainīt pret grāmatu interjera papildināšanai.

Cenu līmenis “Coffee Inn” ir aptuveni 1.30 ls par mazo, 1.50 ls par vidējo un 1,7 ls par lielo kafijas krūzi. Diemžēl nav iespējams norēķināties ar maksājuma karti.

Atrašanās vieta: Tērbatas iela 8, Kaļķu iela 2, Audēju iela 15
Foto by Linda Briinums

Uzzini pirmais par piedāvājumiem

Pievienot e-pastu Izņemt e-pastu
Seko mums Twitterī